A clinical image of a scan

Pressekontakt Philips Danmark

Hvis du er en journalist eller blogger og ønsker at komme i kontakt med Philips, er du velkommen til at kontakte de forskellige personer via kontaktoplysningerne nedenfor:

 

Philips Danmark

Address: Frederikskaj 6,

2450 København V, Denmark

Phone: +45 33 29 33 33

For product tests:

 

Personal care male: Marina den Hengst - marina.kravcenko@philips.com

Personal Care Woman: Nina Von Gegerfelt - nina.vongegerfelt@philips.com

Food preparation and cooking: Borislav Stoyanov - borislav.stoyanov@philips.com

Coffee: Elena Abitov - Elena.abitov@philips.com

Ironing: Josefin Janer - josefin.janer@philips.com

Floor care: Johan Lindwall - johan.lindwall@philips.com

Products for parents and children: Sandra Thorn - sandra.thorn@philips.com

Oral Healthcare: Linda Hjorth - linda.hjorth@philips.com

Air Purifier and Humidifier: Johan Lindwall - johan.lindwall@philips.com

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Jeg forstår

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Jeg forstår

Vores websted vises bedst med den nyeste version af Microsoft Edge, Google Chrome eller Firefox.