Gratis fragt fra 300 DKK
30 dages fortrydelsesret
Udgået
11499U30RB2
Skil dig ud fra mængden
Hvis du vil køre med stil, skal du opgradere til Philips Ultinon Pro3000 LED-bremse- og baglys [˜P21/5W]. De er kraftige, intenst røde og ser godt ud, så du kan signalere sikkert og stilfuldt.
Pæretype: P21/5W
12 V, rød lyseffekt
Avanceret system til køretøjer
Antal pærer: 2
Signalering af bilens tilsigtede bevægelse er afgørende for din sikkerhed. For at undgå kollisioner skal andre vide, hvad du gør. Uanset om du bakker, holder stille eller standser, så sørger Philips Ultinon Pro3000-signallyskilder for den ydeevne, du behøver for at give andre bilister den afgørende ekstra tid til at reagere på dine bevægelser. Opgrader den udvendige belysning med en mere intens rød til stop- og bagpositionslys. Din bil siger meget om dig, så sæt et stilfuldt præg på den med udvendige Philips LED-signallyskilder.
Philips Ultinon Pro3000 LED-lyskildernes udvendige belysningsvinkel er designet til en mere intelligent lysfordeling for at projicere det udvendige signaleringslys derhen, hvor du har brug for det (uanset om det er bak-, stop- eller signallys). Med vidvinkel og ensartet lys kan du ikke blot se mere af vejen, men andre bilister kan også se mere af dig.
Nyd plug-and-play-oplevelsen: Philips Ultinon Pro3000 leveres med standardhætter, så udskiftning foregår nemt og hurtigt.
Anmeldelser