HP4671/00
Sæt dit hår som du vil, hver dag
Uanset om du skal ud eller blive hjemme, kan du bruge tre stykker styling-tilbehør til Salon Airstylist Ceramic til at skabe den frisure, du ønsker. 800 W plus airstylerens keramiske belægning bringer professionel styling inden for rækkevidde.
Se alle fordeleneDesværre er denne vare ikke længere tilgængelig
Hvis du er berettiget til momsfritagelse på medicinsk udstyr, kan du gøre krav på fritagelse det på dette produkt. Momsbeløbet fratrækkes den pris, der er vist ovenfor. Se alle oplysninger i din indkøbskurv.
Denne airstyler har et 800 W varmeelement, der skaber det optimale niveau for luftstrøm og skånsom tørrekraft.
Denne brugervenlige airstyler er stylingbørste og krøllejern i eet. Børstehårene trækkes ind i børsten ved et tryk på en knap, så styleren nemt kan trækkes ud af håret. Resultatet er en helt perfekt og flot krølle.
De naturlige hår på denne børste glatter håret forsigtigt for at gøre det ekstra glansfuldt.
Børst og tør dit hår på samme tid med dette brugervenlige tilbehør. Børsten og den fokuserede luftstrøm gør dit hår blødt og glansfuldt.
Den nødvendige hastighed og temperatur kan nemt justeres til at opnå det perfekte slutresultat. Tre fleksible indstillinger sikrer præcis og tilpasset styling.
Indstillingen til kold luft er en indstilling med lav temperatur, som tørrer håret nænsomt for at minimere skader. Denne funktion er velegnet til alle hårtyper, men specielt til fint, tørt eller skadet hår. Det er en perfekt indstilling til en varm sommer!
Den gummibelagte krog er placeret på håndtaget og giver en ekstra opbevaringsmulighed, der især er praktisk i hjemmet, eller når du bor på hotel.
Praktisk ledning med kugleledsteknologi roterer ledningen, så du undgår sammenfiltrede ledninger.
Tilbehør
Hårtype
Tekniske specifikationer
Funktioner
Service