QP2620/25
Desværre er denne vare ikke længere tilgængelig
Hvis du er berettiget til momsfritagelse på medicinsk udstyr, kan du gøre krav på fritagelse det på dette produkt. Momsbeløbet fratrækkes den pris, der er vist ovenfor. Se alle oplysninger i din indkøbskurv.
Trim til din foretrukne stubbelængde. Din Philips OneBlade-ansigtsshaver leveres med tre stubbekamme. 1 mm for et ubarberet look, 3 mm for en tæt trimning og 5 mm eller lange skægstubbe.
Få præcise linjer på få sekunder med det dobbeltsidede skær, så du kan se alle de hår, du klipper.
OneBlade-shaveren barberer ikke så tæt som et traditionelt skær, så den sikrer at huden ikke irriteres. Gå imod vokseretningen, og barber alle skæglængder af, nemt og bekvemt.
Få din foretrukne stubbelængde med en af de tre medfølgende stubbekamme på 1, 3 eller 5 mm.
OneBlade følger ansigtets konturer, så du nemt og behageligt kan trimme og barbere alle områder. Brug det dobbeltsidede skær til at style kanter og skabe rene linjer ved at bevæge skæret i alle retninger.
Skæret kan nemt udskiftes hver 4. måned* for optimal ydeevne. En grøn indikator viser når skæret er slidt op.
Brug denne vandtætte shaver ved vasken, eller tag den med dig i brusebadet. OneBlades våde og tørre shaver er nem at rengøre og kan bruges med eller uden skum.
En enkelt opladning tager 8 timer og giver 45 minutters konstant ydeevne.
Philips OneBlade er designet til styling af ansigtet og grooming af kroppen og trimmer, styler og barberer alle hårlængder. Den giver en nem og behagelig barbering takket være en glidebelægning og afrundede spidser. Og med et skær, der bevæger sig med 200x pr. sekund, er den effektiv selv på længere hår.
Fastgør hudkappen for at få et ekstra lag af beskyttelse på følsomme steder på kroppen.
Fastgør blot kropskammen på 3 mm for at trimme i alle retninger.